Dzieło Biblijne
KWBG 2014 etap rejonowy i finałowy Drukuj E-mail

 VIII Archidiecezjalny Konkurs Biblijny

 

dla Młodzieży Gimnazjalnej (2014/2015)

 

Ze świętym Mateuszem wyznajemy wiarę

 

w Jezusa Syna Bożego 

etap finałowy,  6 listopada 2014 

 

2014-11-06-17-15-27.jpg

                                      

                                 Test wraz z kluczem odpowiedzi

Wyniki etapu finałowego


I  Etap II Konkursu (test i klucz)

II Lektura na etap finałowy (w pasku "Nowości")

III  Etap III Konkursu (test i klucz)

 

 ZWYCIĘZCY

Nazwisko i imię ucznia/uczennicy

Szkoła

Ilość punktów w finale

Pieszak Aleksander

Gimnazjum Wilczyn

62,5+9 z ustnego = 71,5

Trocha Aneta

Gimnazjum Miłosław

56+7 z ustnego =

 63

Koc Tomasz

Gimnazjum Kleczew

54,5+7,5 z ustnego= 62

Stachelek Michał

Gimnazjum Rogoźno

56+5,5 z ustnego = 61, 5

Kardacz Sabina

Gim. Społeczne

Chodzież

57,5 + 3,5 z ustnego = 61

 

FINALIŚCI

VIII Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego

 

  1. Pieszak Aleksander  55 pkt       

Katecheta: p. Aleksandra Krzesińska

  1. Cabańska Aleksandra 55 pkt    

Katecheta: ks. Michał Szczesny

  1. Dworek Joanna 54 pkt                   

Katecheta: ks. Jacek Pawlak

  1. Kruszka Małgorzata 54 pkt       

Katecheta: p. Arleta Michalak

  1. Koc Tomasz 53 pkt                    

 Katecheta: p. Iwona Tomaszewska

  1. Skowrońska Julia 53 pkt            

Katecheta: p. Hanka Kryszak

  1. Cabaj Ewelina 53 pkt                 

Katecheta: p. Paulina Sadłos

  1. Kmiecikowski Paweł 53 pkt       

Katecheta: p. Magdalena Błachowiak

  1. Trocha Aneta 53 pkt                   

Katecheta: ks. Adam Sarbinowski

  1. Trocha Natalia 53 pkt                 

Katecheta: o. Łukasz Biedalak

  1. Kardacz Sabina 53 pkt                 

Katecheta: dk. Krzysztof Cichowicz

  1. Stachelek Michał 53 pkt                  

Katecheta: ks. Krzysztof Szkopek

  1. Filut Kasper 52 pkt               

Katecheta: p. Renata Superczyńska

  1. Jóźwiak Anna 52 pkt                   

Katecheta: ks. Krzysztof Szkopek

  1. Bucholc Joanna 52 pkt               

Katecheta: p. Małgorzata Jeska

 

 Gratulujemy!

 

 

 WYNIKI  SZCZEGÓŁOWE - etap regionalny

 

GNIEZNO 

 

Lp.

Nazwisko uczestnika

Imię uczestnika

Ilość punktów

1.      

Banaszak

Joanna

51

2.      

Bartz

Mateusz

47

3.      

Brożbar

Teresa

46

4.      

Chojecka

Agnieszka

37

5.      

Cieślak

Julia

44

6.      

Czechowska

Jolanta

42

7.      

Częstochowski

Kamil

27

8.      

Franek

Wojciech

39

9.      

Głowacki

Bartosz

48

10.    

Grabowska

Julia

48

11.    

Graczyk

Alicja

48

12.    

Grzechowiak

Jagoda

50

13.    

Janiak

Michał

51

14.    

Kabziński

Jan

48

15.    

Kiełczewska

Weronika

49

16.    

Kmiecikowski

Paweł

53

17.    

Korga

Bartosz

47

18.    

Kowalczewska

Joanna

47

19.    

Łacina

Michał

45

20.    

Malanowski

Adrian

48

21.    

Michalska

Zuzanna

46

22.    

Miedzińska

Urszula

41

23.    

Muniak

Julia

49

24.    

Muniga

Magdalena

44

25.    

Olejniczak

Aleksandra

46

26.    

Olewicz

Jakub

49

27.    

Pikińska

Natalia

45

28.    

Siwak

Dominika

35

29.    

Sroczyński

Alan

50

30.    

Stachowiak

Iwona

48

31.    

Staszewska

Nicole

40

32.    

Trafna

Laura

34

33.    

Urbaniak

Magdalena

49

34.    

Wachowska

Martyna

38

35.    

Walczak

Mikołaj

42

36.    

Wesołowski

Kamil

44

37.    

Wołodkiewicz

Adam

32

38.    

Zawadzka

Natalia

24

 

 

 

INOWROCŁAW

 

Lp.

Nazwisko uczestnika

Imię uczestnika

Ilość punktów

1.      

Cabaj

Ewelina

53

2.      

Caban

Hubert

43

3.      

Cabańska

Aleksandra

55

4.      

Dworek

Joanna

54

5.      

Fiedorowicz

Weronika

51

6.      

Galkowski

Jakub

45

7.      

Głuszak

Klaudia

50

8.      

Goralewska

Roksana

43

9.      

Gorzelańczyk

Dominika

45

10.    

Gruszczyńska

Michalina

47

11.    

Kaczmarek

Joanna

44

12.    

Kaźmierczak

Katarzyna

50

13.    

Koc

Tomasz

53

14.    

Kochmańska

Karolina

38

15.    

Kruszka

Małgorzata

54

16.    

Krygier

Dominik

48

17.    

Maciejewska

Katarzyna

51

18.    

Malak

Bartosz

47

19.    

Mrówczyński

Sebastian

48

20.    

Piątkowski

Norbert

34

21.    

Pieszak

Aleksander

55

22.    

Przybylak

Oliwia

44

23.    

Skowrońska

Julia

53

24.    

Słowińska

Klaudia

50

25.    

Sobczak

Michał

43

26.    

Sołtysiak

Agnieszka

48

27.    

Stężała

Agnieszka

51

28.    

Sypniewska

Katarzyna

45

29.    

Szcześniak

Julia

45

30.    

Szebda

Marta

29

31.    

Szwagrzyk

Jakub

43

32.    

Waliszewska

Julia

46

33.    

Wielgus

Martyna

32

 

  STRZAŁKOWO

 
 

Lp.

Nazwisko uczestnika

Imię uczestnika

Ilość punktów

1.      

Biegasiewicz

Łukasz

48

2.      

Borowczyk

Maria

42

3.      

Brudnicka

Ewelina

38

4.      

Chwiłka

Maurycy

48

5.      

Cieślak

Monika

49

6.      

Dolatowski

Jan

36

7.      

Franczak

Wiktoria

42

8.      

Frąckowiak

Aleksandra

48

9.      

Górski

Marcin

48

10.    

Jankiewicz

Zofia

38

11.    

Karalus

Klaudia

41

12.    

Kaźmierski

Antoni

48

13.    

Kubiak

Natalia

49

14.    

Kuznowicz

Grzegorz

50,5

15.    

Laskowska

Weronika

39

16.    

Matuszak

Marika

40

17.    

Mielcarek

Anna

41

18.    

Nowacka

Weronika

50

19.    

Nowacka

Ewelina

43

20.    

Nowaczyk

Joanna

48

21.    

Nowicka

Natalia

42

22.    

Orzechowska

Dagmara

41

23.    

Piguła

Łukasz

49

24.    

Pokora

Katarzyna

43

25.    

Rybarczyk

Alicja

40

26.    

Sadowski

Wiktor

44

27.    

Skrzypczak

Konstancja

39

28.    

Staszak

Iga

41

29.    

Strzemkowska

Martyna

32

30.    

Szymczak

Wiktoria

42

31.    

Ślugaj

Faustyna

48

32.    

Trocha

Aneta

53

33.    

Trocha

Natalia

53

34.    

Urbanowicz

Daniel

47

35.    

Waliszka

Anna

49

36.    

Wolek

Agnieszka

45

37.    

Zamiara

Konrad

38

38.    

Zielonka

Mikołaj

40

 

 RATAJE - CHODZIEŻ

 

 

Nazwisko uczestnika

Imię uczestnika

Ilość punktów

1.      

Bucholc

Joanna

52

2.      

Filut

Kasper

52

3.      

Frachanowska

Wiktoria

45

4.      

Hube

Agnieszka

43

5.      

Jóźwiak

Anna

52

6.      

Jurga

Aleksandra

51

7.      

Kaczmarowski

Mikołąj

47

8.      

Kardacz

Sabina

53

9.      

Kawaciuk

Magdalena

44

10.    

Kukla

Monika

45

11.    

Maćkowiak

Aleksandra

51

12.    

Magdzińska

Agata

45

13.    

Nowacki

Wiktor

48

14.    

Pol

Krzysztof

51

15.    

Schulz

Brajan

51

16.    

Stachelek

Michał

53

17.    

Stanicka

Krystyna

51

18.    

Sydow

Weronika

46

19.    

Wolska

Zuzanna

48

20.    

Zjawińska

Estera

50

 

< Poprzedni   Następny >

W skrócie
Sonda
Czy czytałeś w czasie wakacji Biblię?
  
Nowości
Gościmy
Aktualnie jest 13 gości online

Dzieło Biblijne

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.5 PL powered by MamboPL.com Team

© Copyright Słowo Biblijne 2006. All rights Reserved. Made in quaint.pl