Dzieło Biblijne
V Arch. Dzień Bibl. 2012 Drukuj E-mail

V ARCHIDIECEZJALNY

 

DZIEŃ BIBLIJNY w Roku Wiary

 

Gniezno, 13 października 2012 r.

 

Nasza Archidiecezjalna Rodzina Biblijna

znowu oficjalnie się powiększa, o kolejne grono osób

zaangażowanych w Dzieło pogłębiania formacji biblijnej

w wymiarze osobistym oraz duszpasterskim....!

 

p1120892.jpg
p1120925.jpg

p1120910.jpg

p1120903.jpg

 

 p1120923.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czcigodni Członkowie Dzieła Biblijnego

           

            Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia każdego roku organizujemy spotkanie wszystkich członków Dzieła Biblijnego Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Zapraszam serdecznie do udziału w SZÓSTYM ARCHIDIECEZJALNYM DNIU BIBLIJNYM, który odbędzie się w sobotę, dnia 12 października br., w Gnieźnie.

            Podobnie jak w ubiegłych latach, gromadzimy się o godz. 9.30 w auli Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Przed rozpoczęciem spotkania będzie możliwość załatwienia wszelkich spraw formalnych oraz uzyskania stosownych wpisów i pieczątek. Proszę nie zapomnieć o zabraniu legitymacji członkowskich.

            Tegoroczne spotkanie zbiega się z zakończeniem Roku Wiary ogłoszonym przez papieża Benedykta XVI. Wysłuchamy krótkiego sprawozdania z działalności Dzieła Biblijnego w Archidiecezji Gnieźnieńskiej za lata 2006-2013 oraz wykładu na temat wiary w Biblii, a następnie o godz. 12.00 będziemy uczestniczyli w Eucharystii w kaplicy seminaryjnej, podczas której podziękujemy Bożej Opatrzności za kolejny rok owocnej działalności naszego Stowarzyszenia.

Po Mszy św. zapraszam na poczęstunek do refektarza seminaryjnego. Zakończenie przewidziane jest około godz. 14.00.

            Bardzo gorąco zachęcam wszystkich do udziału w naszym DNIU BIBLIJNYM. Jest to zawsze doskonała okazja do pogłębionej refleksji nad Słowem Bożym oraz wspólnej modlitwy. Szczególne zaproszenie kieruję do nowych członków Dzieła Biblijnego, którzy otrzymają legitymacje i wyrażam im podziękowanie za zapisanie się do naszego Stowarzyszenia.

 

  Z nadzieją na spotkanie w Gnieźnie przekazujemy serdeczne pozdrowienia

 

 

 

ks. dr hab. Paweł Podeszwa

ks. dr Piotr Waszak

Moderatorzy Dzieła Biblijnego 

im. Jana Pawła II

   w Archidiecezji Gnieźnieńskiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


< Poprzedni   Następny >

W skrócie
Sonda
Czy czytałeś w czasie wakacji Biblię?
  
Nowości
Gościmy
Aktualnie jest 11 gości online

Dzieło Biblijne

Mambo is Free Software released under the GNU/GPL License.
Mambo 4.5.5 PL powered by MamboPL.com Team

© Copyright Słowo Biblijne 2006. All rights Reserved. Made in quaint.pl